Shoqërohet efektivi i RENEA-s/ U kap në makinë me një të dyshuar për atentatin në Don Bosko

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Shoqërohet efektivi i RENEA-s/ U kap në makinë me një të dyshuar për atentatin në Don Bosko

Policia e Tiranës ka shoqëruar këtë të hënë një efektiv të RENEA-s. Nga të dhënat e para mësohet se efektivi është kapur nën shoqërinë e një personi që dyshohet të jetë i përfshirë në atentatin e Don Boskos.

 

Gjatë momentin të ndalimit nga policia, efektivi po udhëtonte në automjet me personin e dyshuar, ku u gjetën dhe një shumë e konsiderueshme parash.

 

Advertisement

Raportohet se efektivi i shoqëruar është një 40-vjeçar emri i të cilit ende nuk është bërë i ditur.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy