Shpërthim në zyrat e OSHEE në Vaun e Dejës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Shpërthim në zyrat e OSHEE në Vaun e Dejës

Shperthim tritoli ne zyrat e OSHEE në Bushat të Vaut të Dejës.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:40.

Lenda plasese eshte hedhur në oborrin e zyrave të OSHEE-së.

Si pasojë e shpërthimit janë dëmtuar dy mjete të OSHEE, të parkuara në oborr.

Advertisement

Grupi i posaçëm hetimor i ngritur për zbardhjen e ngjarjes, ka siguruar prova që do të çojnë në identifikimin dhe kapjen e autoreve.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy