Bëni Like Struga.info në Facebook


Sot seanca paraprake për inceneratorin e Fierit/ Lefter Koka kërkon bashkim të dosjeve me atë të Elbasanit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sot seanca paraprake për inceneratorin e Fierit/ Lefter Koka kërkon bashkim të dosjeve me atë të Elbasanit

Sot po zhvillohet seanca paraprake gjyqësore për inceneratorin e Fierit.

 

Në seancë janë paraqitur ish–ministri Lefter Koka, dhe ish-sekretari Alqi Bllako.

 

Advertisement

Koka ka kërkuar nëpërmjet avokatit të tij bashkohen dosjet e çështjeve me inceneratorët e Fierit dhe Elbasanit.

 

Lefter Koka është me dy masa sigurie “arrest në burg” për dy inceneratorë, atë të Elbasanit dhe të Fierit.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy