SPAK kërkon rikthimin në burg/ Alqi Bllako mbërrin në Gjykatën e Apelit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ish-deputeti Alqi Bllako, ka mbërritur në ambientet e Gjykatës së Posaçme të Apelit.

 

 

Bllako është paraqitur në ‘Apel’ për masë sigurie, pasi SPAK ka apeluar masën dhe kërkon rikthimin e tij në burg.

Advertisement

 

 

Bllako ishte i shoqëruar nga mbrojtësi i tij ligjor, Sokol Hazizaj.

 

Advertisement

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy