Starton sot “Jonida’s Room”. Emisioni vjen me risi ne sezonin e trete

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Starton sot “Jonida’s Room”. Emisioni vjen me risi ne sezonin e trete

Këngëtarja Jonida Maliqi vjen sërish në ekranin e Vizion Plus me emisioni e saj Jonida’s Room. Ky sezon i tretë vjen me një format të ri, jo më në shtëpinë e ngrohtë, ku Jonida priti të ftuarit në edicionet e shkuara, por pjesën më të madhe do të jetë në terren dhe në shtëpitë e të ftuarve.

Në këtë hapësirë televizive do të trajtohen tema nga më të larmishmet, duke filluar nga arti e deri te kulinaria.

Por cilët do të jenë personazhet që do të bëhen pjesë e Jonida’s Room këtë sezon?

Jonida’s Room do të vijë sonte dhe çdo të shtunë në orën 19:45 në Vizion Plus.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy