Të shtëna me armë në Vlorë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Të shtëna me armë në Vlorë

Gjatë mbrëmjes së të shtunës në zonën e Llakatundit, Vlorë ka patur të shtëna me armë zjarri kallashnikov.

Sipas burimeve është qëlluar dy herë me breshëri.

Forca të shumta të policisë së Vlorës pas Informacionit janë nisur menjëherë drejt vendit të ngjarjes. Në mbështetje dhe Fnsh, të cilët kanë krehur zonën deri në orët e vona për kapjen e autorit .Nuk raportohet për persona të plagosur.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy