Tentoi të vetëvritej duke pirë fotoksinë/ Gruaja dërgohet me urgjencë në spital

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tentoi të vetëvritej duke pirë fotoksinë/ Gruaja dërgohet me urgjencë në spital

Një 66 vjeçare me inicialet M.F është dërguar me urgjencë në spitalin e Sarandës pasi raportohet të kishte tentuar vetëvrasjen duke pirë fotoksinë.

Sipas informacioneve, 66 vjeçarja ndodhet në gjenjde të mirë shëndetësore dhe aktualisht është nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i Plotë:

Sarandë/Informacion paraprak
Më datë 22.11.2021, rreth orës 18:50, u transportua me ambulancë për ndihmë mjekësore në spitalin e Sarandës shtetasja M.F.,66 vjeçe., banuese ne fshatin Ninat, bashkia Konispol, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.
Nga të dhënat paraprake dyshohet sa ka pirë fotoksinë.
Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy