Tiranë/ E moshuara vdes papritur brenda në makinë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tiranë/ E moshuara vdes papritur brenda në makinë

Nje grua ka gjetur vdekjen ne menyre te papritur pasditen e kesaj te marte ne Tirane.

Sipas policise rreth orës 17:25, në rrugën e “Kavajës”, në mjetin që drejtohej nga shtetasi Xh. K, ka ndërruar jetë pasagjerja shtetasja L. R., rreth 72 vjeçe.

Advertisement

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy