Tiranë/ Merr flakë makinë në ecje, të dhënat e para

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tiranë/ Merr flakë makinë në ecje, të dhënat e para

Një automjet është djegur në lëvizje e sipër në rrugën “Kuvajt” në Tiranë. Automjeti raportohet se është në pronësi të shtetasit me iniciale A.L.

 

Policia njofton se si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale dhe jo në njerëz.

 

Advertisement

Shkak dyshohet të jetë bërë një defekt në mjet.

 

Megjithatë, policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethave.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy