Tragjedi e madhe/ Vdes në spital vajza tjetër e familjes Gjoka në Velipojë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tragjedi e madhe/ Vdes në spital vajza tjetër e familjes Gjoka në Velipojë

Nderron jete vajza e dyte e familjes Gjoka nga fshati Gajush i Lezhes te cilet u demtuan rende nga shperthimi i bombulave te gazit ne biznesin e tyre ne Velipojes pak dite me pare.

15 vjeçarja Klarisa Gjoka nuk ka arritur dot ti shpetoje plageve te marra pavaresisht trajmtimit mjekesor.

Advertisement

Tragjedia merr permasa te tjere pasi sot familja Gjoka percolli per ne banesen e fundit vajzen e madhe Daniela Gjoka e cila nderroi jete ne nje spital italian.

Nga shperthimi i bombules me 4 korrik ne Velipoje kane mbetur te plagosur rende edhe nena dhe vellai i dy viktimave.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy