Arrestohet këngëtari i njohur Aleksander Gjoka

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policia ka arrestuar kengetarin e njohur te muzikes se lehte shqiptare Aleksander Gjoka..

Mesohet se ai është perfshire ne nje aksident rrugor ne zonen e Farkes ne Tirane.

Gjoka ka rezultuar i dehur ne drjetimin e makines.

Vec kesaj ai ka pasur edhe probleme shendetesore dhe eshte derguar ne spital per ndihme mjekesore.

Advertisement

Kjo eshte hera e dyte qe Aleksander Gjoka ndalohet nga uniformat blu, per shkak te drejtimit te mjetit ne gjendje te dehur.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy