Tragjedia e Bullgarisë, si u shua e gjithë familja shqiptare: Kishin postuar foto nga udhëtimi, pak para aksidentit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aksidenti tragjik në Bullgari, mes të tjerave ka shuar edhe një familje shqiptare nga Maqedonia e Veriut.

Bëhet fjalë për familjen Ahmeti.

Burri, gruaja dhe binjakët 4 vjeçarë ndërruan jetë në aksident, ndërkohë që para tij kishin publikuar disa foto nga udhëtimi tragjik i Stambollit.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy