Tre persona plagosen me thikë në Shkodër/ Policia identifikon autorin, e shpall në kërkim

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tre persona plagosen me thikë në Shkodër/ Policia identifikon autorin, e shpall në kërkim

Një konflikt që ka degraduar në plagosje me thikë është regjistruar ditën e sotme në Shkodër.

 

Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit,  pranë Poliklinikës.

 

Advertisement

Mësohet se një shtetas ka dëmtuar me thikë tre shtetas të tjerë, të cilët janë jashtë rrezikut pë jetën.

 

Policia ka identifikuar autorin dhe është vënë në ndjekej të tij.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy