Tritol biznesit të efektivit të policisë, në Shkodër

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tritol biznesit të efektivit të policisë, në Shkodër

Rreth orës 02:20 pas mesnate, në fshatin Grudë e re, Shkodër, ka shpërthyer lëndë plasëse në derën e lokalit të shtetasit N. Rr. 46 vjeç , banues në fshatin Grudë e re, me detyrë punonjës policie pranë Komisariatit të Policisë Shkodër.

 

Për pasojë ka vetëm dëme materiale në lokal si dhe është dëmtuar edhe mjeti i tij autobus, i parkuar para lokalit.

 

Advertisement

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër, po punon për zbardhjen dhe sqarimin e plotë të kësaj ngjarje.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy