Tritol në Lezhë/ Lënda plasëse u vendos në banesën e kryetarit të seksioni të PD 

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tritol në Lezhë/ Lënda plasëse u vendos në banesën e kryetarit të seksioni të PD 

Një sasi tritoli  i është vendosur banesës së kryetarit të seksioni te PD  ne njesine Administrative te Ungrejt të bashkisë  Lezhe.

 

Lënda plasëse e vendosur në veranden e shtëpisë së preng pjetrit shpërtheu rreth orës dy të mëngjesit, por  fatmirësiht shkaktoi vetëm dëme materiale.

 

Advertisement

Ndërkohë që familja ka mbetur e terrorizuar nga ngjarja.

 

Policia nga ana tjetër ka nisur kontrolle në terren dhe në ambiente të dyshuara, për gjetjen dhe arrestimin e autorit/ve.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy