Bëni Like Struga.info në Facebook


Tritol në verandën e banesës në Tiranë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tritol në verandën e banesës në Tiranë

Një sasi tritoli është hedhur në mesnatë në veranden e nje banese ne Tirane.

Nga shperthimi ka pasur deme materiale, por fatmiresisht jo te lenduar.

 

Tiranë/Informacion paraprak

Advertisement

Më datë 22.01.2023, rreth orës 00:05, në rrugën “Ndoc Martini”, në verandën e banesës së shtetasit D. C., 34 vjeç, dyshohet se është hedhur një sasi e vogël lënde plasëse duke shkaktuar dëme të vogla materiale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e kapjen e autorit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy