Tronditëse në Athinë, 47-vjeçari përdhunon dy adoleshente

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një spa në qendër të Athinës.

Mediat e vendit fqinj raportojnë se dy vajza, 17 dhe 18 vjeç, janë përdhunuar nga një 47-vjeçar i cili iu afrua atyre përmes reklamave për modelet.

Dy vajzat kanë denoncuar në polici 47-vjeçarin, i cili sipas dëshmisë së tyre i mbylli në dhoma dhe i përdhunoi. Autori është arrestuar dhe akuzohet për përdhunim.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy