U kthye i dehur në shtëpi, 33-vjeçarja plagos me thikë burrin në Fier

Pinterest LinkedIn Tumblr +
U kthye i dehur në shtëpi, 33-vjeçarja plagos me thikë burrin në Fier

Një ngjarje e rëndë është shënuar në orët e para të mëngjesit në Fier. Një 33-vjeçare ka plagosur me thikë bashkëjetuesin e saj. Raportohet se shkak i plagosjes është bërë një sherr i momentit. 33-vjeçari është kthyer në banesë në gjendje të dehur dhe situata mes çiftit ka agravuar deri në dhunë fizike.

 

Autorja e plagoset mësohet se është nënë e tre fëmijëve. Policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes së rëndë. 33-vjeçari i plagosur ndodhet në spital ku raportohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy