VIDEO/ Aksident i rëndë në Fier, dëmtohet drejtuesja e mjetit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Aksident i rëndë në Fier, dëmtohet drejtuesja e mjetit

Një aksident është shënuar rreth orës 21:30 pranë vendit të njohur si “Pallatet e Sharrës”, në Fier. Raportohet se në aksident janë përfshirë dy automjete tip “Mercedes Benz”.

 

Mësohet se si pasojë e plagëve të marra ështe dërguar për ndihmë mjeksore në spitalin e Fierit drejtuesja e njërit prej mjeteve. Gjendja e saj shëndetësore raportohet jashtë rrezikut për jetën.

 

Advertisement

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur uniformat blu dhe po punohet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy