VIDEO/ Aksident në Vlorë, plagoset rëndë një grua

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Aksident në Vlorë, plagoset rëndë një grua

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e kësaj të hëne në rrugën Transballkanike në Vlorë. Dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin dhe si pasojë është lënduar një person.

 

Mësohet se personi i lënduar është një grua e cila është dërguar me urgjencë në spital. Gjendja e saj shëndetësore raportohet e rëndë. Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit.

 

Advertisement

 

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy