VIDEO- Dalin pamjet/ Momenti i frikshëm kur makina rrotullohet tre herë dhe përmbyset në mes të rrugës në Vlorë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO- Dalin pamjet/ Momenti i frikshëm kur makina rrotullohet tre herë dhe përmbyset në mes të rrugës në Vlorë

Një aksident është regjistruar në lagjen 10 korriku në Vlorë mëngjesin e kësaj të enjteje. Një automjet është përplasur me koshin e plehrave e më pas me një pemë dhe është kthyer përmbys.

 

Siç shihet dhe nga video e siguruar nga Vizion Plus, makina rrotullohet tre  herë në rrugë. Fatmirësisht drejtuesi i makinës ka shpëtuar dhe është dërguar me urgjencë në spital për t’u mjekuar.

 

Advertisement

Shkak i aksidentit mendohet të jetë shpejtësia në lëvizje. Sipas informacioneve, dyshohet se drejtuesi ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me pemën.

 

 

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy