Video- Policia dhe FNSH “blindojnë” Vlorën/ Kontrolle në çdo automjet të dyshuar

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Video- Policia dhe FNSH “blindojnë” Vlorën/ Kontrolle në çdo automjet të dyshuar

Policia dhe FNSH kanë ushtruar sërish kontrolle në Vlorë.

 

Këto kontrolle janë përqëndruar në hyrje te qytetit të Vlorës. Prej disa kohësh në mbrëmje policia dhe FNSH kanë ushtruar kontrolle në qytetin bregdetar.

 

Advertisement

Këtë të mërkurë sërish ka pasur kontrolle në çdo automjet të dyshuar.

 

Deri tani nuk ka raportime për persona të ndaluar apo shoqëruar në komisariat.

 

Advertisement

 

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy