Policia ‘zbarkon’ në Elbasan, kontrolle në të gjithë qytetin

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Policia ‘zbarkon’ në Elbasan, kontrolle në të gjithë qytetin

Policia e Elbasanit në bashkëpunim me forcat speciale Shqiponjat , dhe njësinë operacionale janë duke zhvilluar një operacion në disa rrugë dhe lagje të qytetit.

Objekt i kontrollit janë disa mjete të dyshuara ku mund të qarkullojnë elementë kriminalë.

Advertisement

Gjithashtu policia po kryen kontrolle fizike të personave dhe kontrolle të imtësishme në automjete.

Ende nuk ka një bilanc të aksionit.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy