Video-Vajza e Metës dhe Kryemadhit diplomohet në Angli

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Video-Vajza e Metës dhe Kryemadhit diplomohet në Angli

Vajza e Monika Kryemadhit dhe Ilir Metës, Bora, është diplomuar ditën e djeshme ditën e djeshme.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Kryemadhi, e cila ka publikuar një video në Facebook, ku teksa i uron suksese, thekson se duhet të përgatitet për shkollën e vërtetë që është jeta.

Advertisement

“Suksese Bora ime, tani je gati për shkollën e vërtetë, e cila është jeta!”, shkruan Kryemadhi krah videos.

Bora është vajza e madhe e Ilirit Metës dhe Monika Kryemadhit. Ajo është diplomuar për Matematik në Exeter në Angli dhe master finance në UCL. Pak ditë më parë në rrjetet sociale qarkulloi një video e çiftit Meta-Kryemadhi në rrugët e Anglisë, por duket se është zbuluar shkaku i pranisë së tyre atje.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy