Vijon zjarri në Tale të Lezhës/ Era favorizon flakët

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Vijon zjarri në Tale të Lezhës/ Era favorizon flakët

Vijon zjarri i madh në Tale të Lezhës.

Mësohet se flakët po favorizohen nga era dhe janë përhapur në një sipërfaqe të madhe.

Advertisement

Zjarrfikëset po punojnë për shuarjen e zjarrit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy