Vijon zjarri në Theth/ Vetëm ndërhyrja nga ajri mund t’I shuajë flakët

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Vijon zjarri në Theth/ Vetëm ndërhyrja nga ajri mund t’I shuajë flakët

Një vatër zjarri vijon të djegë një sipërfaqe të konsiderueshme në fshatin Ndërlysaj në Theth.

Banorët tregojnë se flakët janë shkaktuar nga pakujdesia.

Advertisement

Vatra e zjarrit është në thellësi të një mali të thepisur dhe vetëm ndërhyrja nga zjarri mund të bëjë neutralizimin e saj.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy