Vranësira kalimtare dhe alternime kthjellimesh, parashikimi i motit për sot, sa pritet të arrijnë temperaturat

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Vranësira kalimtare dhe alternime kthjellimesh, parashikimi i motit për sot, sa pritet të arrijnë temperaturat

Dita e martë parashikohet të jetë nën ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme.

Moti do të jetë me vranësira kalimtare dhe alternime kthjellimesh.

Era pritet të fryjë mesatare deri e fortë në bregdet. Nga ana tjetër, temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 20 / 28 °C;

Advertisement

në vendet e ulëta: 18 / 31 °C;

në vendet malore: 15 / 29 °C./vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy