Zhvarroset një kufomë në Elbasan/ Ka dyshime të forta se i përket Renato Hamzës që u zhduk vite më parë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një kufomë është zhvarrosur ditën e mërkurë në Elbasan.

 

 

Burime nga prokuroria bejnë të ditur për Vizion Plus se rreth orëve të parë të mëngjesit të djeshëm (05:00 a.m), një grup prej 25 punonjësish të policisë dhe specialistëve të krimeve dhe mjekësisë ligjore, kanë kryer zhvarrosjen e një kufome që mbetet ende i paidentifikuar.

Advertisement

 

 

Kufoma u gjet vite më parë në një fshat të Librazhdit, ndërsa nga mbetjet kockore janë marrë kampione ADN-je.

 

Advertisement

 

Ka dyshime të forta që ky trup mund t’i përkasë pikërisht Renato Hamzës, zhdukja e të cilit vijon të mbetet një enigmë edhe sot.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy