2 vite pa ardhur në Shqipëri, ja si e pret Vesa Lumën vjehrra tironse

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vesa Luma dhe i biri Liam, pas dy vitesh janë rikthyer në Shqipëri. Ata patën një udhëtim që zgjati 31 orë nga Zelanda e Re deri në Tiranë. Momente të ndryshme të këtij udhëtimi Vesa i ndau në rrjetet sociale, deri në çastin që mbërriti në shtëpi.

 

 

Advertisement

Dhe duke pasur një vjerrë tironse, i ka gatuar fërgesë me speca, një pjatë e cila Vesës i pëlqen dhe i ka munguar shumë, përderisa e ka ndarë me të gjithë. Me sy duket shumë e shijshme, tipike e amvisave tironse./ Living

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy