“Për herë të dytë me mua…”, Vesa Luma merr surprizën më të veçantë nga Big Basta

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Big Basta dhe Vesa Luma janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Ata nuk ngurrojnë që të ndajnë me ndjekësit e tyre në “Instagram” momente romantike së bashku.

Në profilet e tyre në rrjetet sociale gjeni fotografi të shumta ku Vesa dhe Big Basta i dedikojnë fjalë të ëmbla njëri-tjetrit.

Duket se Big Basta është një partner detajist dhe djalë i surprizave.

Advertisement

Mëngjesin e sotëm, ai i ka bërë surprizën më të ëmbël bashkëshortes së tij, duke i bërë një propozim të dytë për martesë në mënyrën më origjinale.

Reperi i kishte lënë Vesës në frigorifer një letër të vogël, tek e cila shkruhej:

“Nëse do të të porpozoja prapë; A do martohesh për herë të dytë me mua?

Zgjidh “Po” ose “Jo”. Të dua!”– janë fjalët e tij që sigurisht e kanë lumturuar pamasë këngëtaren.

Advertisement

“Surpriza e mëngjesit”- shkruan Vesa krahas fotos që na i shkriu zemrat.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy