Krid shkoi në shtëpi, Klea Huta zbulon surprizën e ëmbël për bebushin (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Krid shkoi në shtëpi, Klea Huta zbulon surprizën e ëmbël për bebushin (FOTO)

Kanë kaluar vetëm katër ditë që kur Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë.

Moderatorja e njohur solli në jetë një djalë, të cilin ajo dhe Elgiti e kanë pagëzuar me emrin e veçantë, Krid. Çifti i njohur ka zbuluar se ardhja në jetë e vogëlushit, ka ndryshuar tashmë jetën e tyre.

“Paç jeten te gjate e te lumtur o Bir. Sot e tutje ne jetojme per ty ?? zot faleminderit Por mbi te gjitha faleminderit ty @elgitdoda dashuria e jetes time, shoku im i jetes, e ardhmja ime, familja ime. Te dua sa sta them me dot me fjale. Faleminderit qe ekziston”, shkruate Klea krahas fotos ku dha lajmin e bukur se u bë nënë.

Advertisement

Ndërsa tani, mami Klea ka zbuluar se ka dalë nga spitali. Ajo ka ndarë me ndjekësit një foto ku zbulon se si e pritën në shtëpi të voglin.

Krid shkoi për herë në shtëpi dhe pritja që ju bë ishte mjaft e ëmbël me tortën e mirëseardhjes.

“Mirë se erdhe në shtëpi bebushi Krid”- shkruhet në tortën që Klea ka ndarë në “Instastory”.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy