Foto e parë familjare, ja sa bukur duken Klea Huta dhe Elgit Doda me djalin (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Foto e parë familjare, ja sa bukur duken Klea Huta dhe Elgit Doda me djalin (FOTO)

Në fillim të këtij muaji, Klea Huta dhe Elgit Doda, u bënë prindër për herë të parë. Moderatorja solli në jetë të voglin Krid, i cili solli shumë lumturi te çifti.

Përmes postimeve në rrjetet sociale, Klea dhe Elgit kanë treguar se tashmë shpirti i tyre është plot dhe familja po merr formë pak nga pak.

Sigurisht, pjesën më të madhe të kohës të dy e kalojnë me bebushin, të cilin një ditë më parë e kishin nxjerrë për një shëtitje.

Advertisement

Klea, Elgiti dhe Kridi kanë realizuar pozën e rrallë familjare buzë liqenit dhe duket se çifti është në qiellin e shtatë nga lumturia.

“Me shpirtin plot 🤍 e mirënjohjen në Zot”, janë fjalët e moderatores në pozën ku shfaqen duke buzëqeshur pranë të birit që qëndron në karrocë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy