“Ju premtojmë se…”, Alban Skënderaj dhe Elgit Doda së shpejti me një bashkëpunim (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Ju premtojmë se…”, Alban Skënderaj dhe Elgit Doda së shpejti me një bashkëpunim (FOTO)

“Ju premtojmë se…”, Alban Skënderaj dhe Elgit Doda së shpejti me një bashkëpunim (FOTO)

Dy kantautorët e njohur të skenës muzikore shqiptare, Alban Skënderaj dhe Elgit Doda, kanë bashkuar forcat për të sjellë një bashkëpunim së bashku.

Lajmin e bukur e kanë të ditur vetë këngëtarët përmes postimeve të tyre në rrjetet sociale, ku premtojnë se kënga do jetë kolona zanore e kësaj vere.

“Një dolli për hitin e rradhës. Do e dëgjoni deri sa t’ju vijë në majë të hundës.

Advertisement

Ju premtojmë se Kolona Zanore e kësaj vere do të jetë #Parajsa ime”, shkruajnë të dy në foton ku shfaqen së bashku.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy