Për here të parë në duet, Alban Skënderaj ndan lajmin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Alban Skënderaj dhe Florian Mumajesi, njihen si dy kantautorë të suksesshëm në tregun muzikor shqiptar.

Këngët e tyre janë nga më të pëlqyeshmet në publikun shqiptar.

Një lajm i mirë vjen së fundmi për fansat e tyre, ku duket se do të kenë një projekt së bashku.

Ka qenë Albani, i cili teksa ka ndarë me ndjekësit një foto së bashku me Florin, duke bërë me dije se së shpejti do të vijnë me një bashkëpunim.

Advertisement

“Kënga që do bëhet do bëhet, por kush do e kompozojë“, ka shkruar Albani krahas postimit./VIZION PLUS/

Për here të parë në duet, Alban Skënderaj ndan lajmin shkruan Vizion Plus.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy