E përloti me surprizën që i bëri te “Dua të të bëj të lumtur”, Pipero ka një dhuratë për Arbana Osmanin (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E përloti me surprizën që i bëri te “Dua të të bëj të lumtur”, Pipero ka një dhuratë për Arbana Osmanin (FOTO)

E përloti me surprizën që i bëri te “Dua të të bëj të lumtur”, Pipero ka një dhuratë për Arbana Osmanin (FOTO)

Të shtunën që kaloi, Arbana Osmani surprizoi në emisionin e saj “Dua të të bëj të lumtur”, mjekun e njohur Pëllumb Pipero.

Ajo i solli në studio të vëllanë dhe më pas një video-mesazh nga mbesa e tij e vogël, ku madje u përlot.

E për këtë surprizë kaq të bukur, Pipero ka vendosur që t’i bëjë një dhuratë moderatores së dashur për publikun.

Advertisement

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Arbana zbuloi dhuratën që mori nga mjeku. Pipero i dërgoi një buqetë me lule të bardha në zyrën e saj dhe në pësullë i shkruan: “Arbana, shumë mirënjohje doktor Pipero.”

Moderatorja u shpreh se kjo ishte një surprizë të bukur dhe doktori ia dërgoi lulet tek zyra e saj ku vazhdon të punojë.

“Sa surprizë e bukur më erdhi tek zyra. Shumë faleminderit doktor. Je shumë i mirë,”– dëgjohet Arbana duke thënë në video.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy