Me fustanin e shkurtër që i rri perfekt, Arbana Osmani zbulon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Me fustanin e shkurtër që i rri perfekt, Arbana Osmani zbulon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Ajo është një nga personazhet më të dashur të ekranit shqiptar. Është fjala për Arbana Osmanin, e cila gjithashtu edhe komentohet shumë në mediat online.

Së fundmi, ajo ka qenë kryefjala e lajmeve rozë, për shkak të lajmit që dha me rastin e ditëlindjes së saj.

Moderatorja e njohur është në pritje të ëmbël dhe dita ditës, shohim teksa barku i saj rrumbullakoset dhe bebushi rritet.

Advertisement

Edhe pse ka zbuluar se do të bëhet nënë për herë të dytë, Arbana është rezervuar përsa i përket për të treguar barkun e rrumbullakosur.

Gjatë kësaj periudhe, ajo është shfaqur me bluza të gjëra. Por së fundmi është shfaqur paksa ndryshe.

Në një foto të postuar në “Intsgram”, Arbana mban veshur njëfustan të zi të shkurtër në krye të detyrës dhe fokusi është barku i saj.

Moderatorja nuk e ka fshehur, përkundrazi ka treguar se është në super formë edhe pse me një tryezë pas që është e mbushur plot e përplot me ushqime të shijshme.

Advertisement

Kujtojmë se Arbana është nënë e një djali që e ka më bashkëshortin e saj të parë, ndërsa ky do të jetë fëmija i parë për regjisorin Eduart Grishaj.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy