23 vite më i ri! Kate Moss kapet “mat” me nipin e legjendës së muzikës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
23 vite më i ri! Kate Moss kapet “mat” me nipin e legjendës së muzikës

Kate Moss është fotografuar dorë për dore me Skip Marley, nipin e superyllit të ndjerë Bob Marley, në Turqi. Modelja 50-vjeçare është shfaqur komode me këngëtarIn, I cila është 23 vjet më e vogël.

Skip Marley kishte qenë në Turqi për të performuar në festivalin kulturor Med Bodrum në hotelin Macakizi, një vendpushim që Kate dihet se e frekuentonte.

U raportua se supermodelja britanike ishte aq e entuziazmuar nga performanca e Marley, sa u përpoq të dilte me shpejtësi në skenë, por u bllokua nga siguria.

“Kate vrapoi në skenë pasi e donte shumë”, tha një spektator për Daily Mail. “Ajo u shoqërua jashtë skenës nga sigurimi. Nuk e di nëse ka ndonjë “gjë” (mes çiftit), por ajo është një fanse me siguri. Gjithçka ishte shumë e ëmbël dhe pa konfrontim.’/vizionplus.tv

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy