30 vjeçe dhe fle me një arushë, aktorja e famshme tregon arsyen

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aktorja bukuroshe Marghot Robie, në një intervistë të fundit me James Corden në emisionin “The Late Show”, ka treguar një sekret që deri sot asnjë nuk e dinte.

Ajo çdo natë fle me një arush i cili supozohet të jetë një pelush si lepurush por nuk ngjason aspak!

Advertisement

“Ju lutem askush të mos e psikoanalizojë faktin që unë jam 30 vjeç dhe fle me një lepurush çdo natë”, u shpreh ajo gjatë intervistës. “Gjithashtu, e di se çfarë po mendoni të gjithë. Ky arush nuk duket aspak si lepur.”

Ky lepurush ka shumë rëndësi për të aq sa vetëm mamja e Marghot mund ta prekë apo të kujdeset për ta larë:

Advertisement

“Në fakt, unë lejoj vetëm mamin që ta qepë/rregullojë dhe ta lajë. Për shkak të Covid, nuk e kam parë mamin prej dy vitesh thuajse. Prandaj, siç e shihni, duket pak i vjetërsuar e i bërë si leckë.”/ Living

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy