Aktorja e njohur trishton fansat, njofton tërheqjen e saj nga aktrimi

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aktorja e njohur trishton fansat, njofton tërheqjen e saj nga aktrimi

Evangeline Lilly duket se ka përfunduar karrierën e saj në aktrim dhe Hollywood . Aktorja 44-vjeçare dhe protagonistja e famshme e serialit “Lost” njoftoi përmes Instagramit se po tërhiqet “aq plot gëzim dhe kënaqësi” dhe siç theksoi është gati të “jetojë vizionin e saj”.

Më në detaje, Lily ka publikuar një video nga e kaluara, e saj në moshë të re. Në postimin e saj ajo shkroi:

“Jam plot gëzim dhe kënaqësi sot pasi jetoj vizionin tim. Faleminderit Zotit, ndihem shumë mirënjohës për bekimet në jetën time. Largimi nga ajo që duket si zgjedhja e dukshme (si pasuria dhe lavdia) mund të ndihet e frikshme ndonjëherë, por hyrja në Dharma tuaj zëvendëson frikën me përmbushjen. Mund të kthehem në Hollywood një ditë, por, për momentin, unë i përkas këtu. Një sezon i ri ka ardhur, dhe unë jam gati dhe jam i lumtur”.

 

Advertisement
View this post on Instagram

 

A post shared by Evangeline Lilly (@evangelinelillyofficial)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy