Albano dhe Roberti “hidh e prit” batuta, nisin “gjuajtjet” për partnere

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Albano dhe Roberti “hidh e prit” batuta, nisin “gjuajtjet” për partnere

Fermerët po qëndrojën në verandë, ku po konsumojnë kafe dhe dhe po bëjnë shaka me njëri-tjetrit.

Nuk mungojnë as batutat mes Albanos dhe Robertit, të cilët kanë krijuar një atmosferë shumë gazmore mes tyre.

Dyshja ka “hedhur grepat” për partnere ku kanë krijuar një situatë komike, ku Albano ngacmon Robertin në lidhje me Ditean.

Pjesë nga biseda:

Advertisement

Gloria:  Gocës tezes i bëra namin të më sjelli rroba këtu.

Roberti: Goca tezes? Ou! A është naj çik e mirë?

Gloria: A më sheh mua? 2-herë më e mirë.

Roberti: Ou! Çfarë moshe ka?

Advertisement

Gloria: 23.

Roberti: Aha.

Albano: Ule, ule thuaj 19 që ta lej si muhabet.

Gloria: Po e la ai sa i thashë 23.

Advertisement

Albano: Jo pse se le Ditushkën? Ditushka është 29, se le për qamet. Ditushka ime.

Roberti: Ditushka…

Albano: Tre orë të ka pritur sot në dush. U la, e ropi lëkurën, po ti nuk lëvize hiç. Aaa po pret Robertin i thashë.

Roberti: Motër Ditushka…

Advertisement

Albano: Ditushka Sovjetike. /vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy