Gloria kërcim sensual, Albano: Ulu aty e na lër rehat se kemi 6 ditë të sforcuar

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Gloria kërcim sensual, Albano: Ulu aty e na lër rehat se kemi 6 ditë të sforcuar

Izolimi prej më shumë se një jave në “Ferma VIP” ka dhënë vështirësitë e para për një pjesë të fermerëve.

Albano, teksa ka qenë në verandë, i ka kërkuar Glorias të ndalojë kërcimin sensual dhe të ulet, teksa i vendos asaj edhe epitetin “motër”.

O Gloria hajde me vëllain këtu. Të kam zemër, të kam motër se kemi 6 ditë po hamë vetëm gjëra bio, aman të keqen ulu. Po japim maksimumin kështu me epitete motra e gjëra, ti ulu aty tani e na lër rehat”, tha Albano.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy