Aleksander Gjoka surprizon Renisin, realizojnë interviste speciale në “Ferma VIP”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aleksander Gjoka surprizon Renisin, realizojnë interviste speciale në “Ferma VIP”

Këtë mbrëmje në podkastin e Renis Gjokës, ishte një i ftuar special.

Kantautori Aleksendër Gjokaj shkoi në “Fermën VIP” për të vizituar nipin e tij.

Një suprizë shumë e bukur që e përloti këngëtarin. Ata zhvilluan një bisedë shumë të bukur dhe të dashur së bashku, ku Aleksandëri kitaren e tij Renisit.

Pjesë nga biseda:

Advertisement

Renisi: A të ka marrë malli për nipin

Aleksandër: Patjetër, nuk kemi dhe aq shumë kohë të gjatë pa u takuar. Të kam ndjekur dhe nëpërmjet ekkranit.

Renisi: Si dukem?

Aleksandër: Unë pothuajse 80% ju njoh, kështu që ju përshëndes.

Advertisement

Renisi: Kush të pëlqen tjetër përveç meje?

Aleksandër: Këtë smund ta them dhe më duhet të ju ndjek gjatë gjithë kohës.

Renisi: Nëse merr një ofertë të bëheshe pjesë e “Ferma VIP 2” do të pranoje? Apo të duket shumë impenjative

Aleksandër: Se besoj.

Advertisement

Renisi: Pse?

Aleksandër: Kam dhe unë impenime të tjera.

Renisi: Shih sa bukur është ky, gjithë ky ambient me kafshët.

Aleksandër: Shumë bukur, më duket vetja sin ë Gjirin e Lalzit

Advertisement

Renisi: Sandri është shpërngulur në Gjirin e Lalzit, ka 4-5 vjet.

Aleksandër: 4 vjet, por shkoj dhe në Tiranë. Si ia kam fermerët aty, ata që njoh? I thash që i përshëndes por do i shoh më shpesh.

Renisi: Fermerët janë mirë si kokrra e mollës, disa mundohen të jenë më protagonist se të tjerët.

Aleksandër: Unë them pse nuk fitojnë të gjithë? Do të jetë më bukur.

Advertisement

Renisi: Mirë do të ishte, por kështu ka vendosur Agai, kështu e ka formulën.

Aleksandër: Po po është formula.

Renisi: Zoti Aleksandër faleminderit që ishit i pranishëm.

Aleksandër: Lëri këto ç’janë këto zoti, ose xhaje ose Sandër.

Advertisement

Renisi: Jemi formal sot. Kjo kitarja për çfarë është?

Aleksandër: Është kitarja jote.

Renisi: Faleminderit shumë, është një surprizë shumë e bukur

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy