Arilena Ara befasohet nga supriza për 22 vjetorin dhe ne u befasuam nga puthja që Flori Mumajesi i dhuroi!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Arilena Ara befasohet nga supriza për 22 vjetorin dhe ne u befasuam nga puthja që Flori Mumajesi i dhuroi!

Ky muaj nuk ka qënë I mbushur vetëm me hite të reja por edhe plot ditëlindje të personazheve të njohur të ekranit.

Arilena Ara sot feston 22 vjetorin e lindjes dhe nuk kishte ku të shkonte më bukur se sa një festë surprizë me miqtë e zemrës ku të gjithë e prisnin veshur me të bardha.

Këngëtarja, fituese e disa festivaleve dhe çmimeve, postoi në Instagram momente mes miqve dhe personazheve të ekranit ku mes tyre spikati një foto me Flori Mumajesin ku ky I fundit I dhuron një puthje të ngrohtë në faqe . Mos harrojmë se rreth tre vite me parë u dyshua për një lidhje mes tyre, por të dy e mohuan atë.

Ndër emrat e tjerë të njohur në festën e ditëlindjes perveç Florit dhe menaxherit të saj Popi Kola, ishin edhe Alban Skënderaj, Miriam Cani, Xhensila Myrtezaj dhe Labinot Gashi

Advertisement

Këngëtarja fryu edhe qirinjtë e tortës, ndërkohë që miqtë e saj i këndonin këngën e ditëlindjes dhe ne gjithashtu e urojmë të bëhet edhe 100 vjeçe.

Arilena Ara befasohet nga supriza për 22 vjetorin dhe ne u befasuam nga puthja që Flori Mumajesi i dhuroi! shkruan Vizion Plus.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy