Armina jep këshilla për flokë të shëndetshëm/ Sa herë në javë duhet të lahen?

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Armina jep këshilla për flokë të shëndetshëm/ Sa herë në javë duhet të lahen?

Armina Mevlani është pyetur së fundmi nga ndjekësit mbi kujdesin për flokët.

Në një postim në “Insta story”, blogerja nuk ka nguruar t’i përgjigjet pyetjes së ndjekësve, duke i këshilluar njëkohësisht.

Advertisement

Për të pasur flokë të shëndetshëm, ajo këshillon që të mos lahen shpesh, por maksimumi dy herë në javë.

“Sa herë në javë i lan flokët?”

Advertisement

“Mundohem 2-3 herë në javë por varet nga eventet (ka raste dhe më shpesh) Më e mira është 2 herë”, iu përgjigj Armina.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy