“Artemisa s’ma mbush mendjen”, femerët skeptik për hyrjet e reja

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Artemisa s’ma mbush mendjen”, femerët skeptik për hyrjet e reja

Hyrjet e reja i kanë bërë më skeptik fermerët.

Teksa po qëndronin në verandë, disa nga fermerët janë shprehur se Artemisa nuk ua mbush mendjen dhe ka si qëllim që të krijojë situata në mes tyre.

Ata thanë se duhet të tregohen të kujdesshëm ndaj saj dhe pse ajo duket e qetë.

Pjesë nga biseda:

Advertisement

Elsa: Artemisa se çfarë ka diçka. Nuk ma mbush mendjen. Ai tjetri është në rregull

Dijonisi: Unë mendoj se do na bëjë lëmsh. Është e shkathët.

Gloria: Është e urtë.

Dijonisi: Ti the që e njeh.

Advertisement

Ditea: Nuk ka nevojë për ta njohur, për ta kuptuar.

Elsa: Unë mendoj se këto të urtët kanë diçka. Nuk fusin të urtë këtu. /vizionplus.tv

 

View this post on Instagram

 

Advertisement

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy