Baby G dhe Rigelsa preken nga fjalët e fermerëve: Na sulmojnë se jemi rritur në vend të huaj

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Baby G dhe Rigelsa preken nga fjalët e fermerëve: Na sulmojnë se jemi rritur në vend të huaj

Rigelsa dhe Baby G janë shprehur se janë prekur nga fjalët e fermerëve.

Teksa po qëndronin në dhomën e gjumit, ato kanë diskutuar së bashku se ndihen të prekura nga fjalët e fermerëve, për faktin se ato nuk kuptojnë mirë gjuhën sepse janë rritur jashtë.

Rigelsa u shpreh se ajo ndihet e paragjykuar prej tyre, por përsëri ajo nuk i lejon fjalët e tyre të ndikojnë tek ajo.

Rigelsa: Ti je njeriu më pozitvë që është këtu brenda. Këto kështu janë mësuar, me sharë, kush jamë unë, kush je ti, unë bëj këtë, ti bëj atë. Bëjnë pyetje pa lidhje, thjeshtë sepse ne jemi rritur jashtë, jemi rritur jashtë dhe nuk kuptojmë disa fjalë. Siç ta kanë bërë ty ma kanë bërë dhe mua.

Advertisement

Baby G: Jo, ty ta kanë bërë edhe më keq, sepse e kam vërejtur.

Rigelsa: Unë nuk i kthehem deri në momentin që e shoh se nuk ja vlenë farë. Këto po ulin veten, s’është se po më ulin mua. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy