Bebe Rexha: Kur shkoj në shtëpinë e prindërve, ende fle në dhomën time të vjetër

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Bebe Rexha: Kur shkoj në shtëpinë e prindërve, ende fle në dhomën time të vjetër

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka treguar në një intervistë dhënë së fundmi se kur shkon te shtëpia e prindërve të saj në New York, ajo ende fle në dhomën ku është rritur.

 

Pavarësisht të ardhurave të artistes së muzikës pop me famë në mbarë botën, që tashmë kapin shifrën e milionave, asgjë nuk ka ndryshuar sa i përket modestisë së saj.

 

Advertisement

“Kur shkoj të vizitoj prindërit e mi, unë ende fle në dhomën e gjumit ku jam rritur”, ka thënë 31-vjeçarja.

 

Ajo jeton në shtëpinë e saj në Los Angeles me të vëllanë, por është lindur dhe rritur në Neë York, përkatësisht në Staten Island.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy