“Bëhu i imi”/ Rihanna reklamon të brendshmet

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Bëhu i imi”/ Rihanna reklamon të brendshmet

Rihanna është padyshim një nga emrat më të mëdhenj të muzikës botërore.

Ajo ka prezantuar linjen e re të të brendshmeve.

Rihanna ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet duke prezantuar biznesin e saj dhe shfaqet superseksi me të brendshme.

“Bëhu i imi”, shkruan Rihanna krahas fotos.

Advertisement

“Bëhu i imi”/ Rihanna reklamon të brendshmet shkruan Vizion Plus.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy