Dua Lipa super e nxehtë me të brendshmet që për pak sa nuk i nxjerrin pjesët intime (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa, e ka “thyer” rrjetin teksa ka publikuar disa fotografi ku shfaqet super “hot” me të brendshme pink.

Dua ka pozuar para pasqyrës, duke rritur edhe më shumë “temperaturat” kur ka fotografuar më afër pjesët intime.

Autorja e hitit “Break my heart” duket shumë në formë, teksa ka realizuar 2 gërsheta që e bëjnë të duket edhe më ëmbël.

Advertisement

Këngëtarja e dashur për publikun po shijon suksesin si e vetmja artiste femër që arrin e vetme 3 këngë me nga 1 miliard klikime në Spotify.

“IDGAF”, kënga e fundit nga albumin i saj debutues ka tejkaluar shifrën e 1 miliard klikimeve disa ditë më parë dhe tani, Dua Lipa ka 3 këngë me mbi 1 miliard klikime: “New Rules”, “One Kiss” dhe “IDGAF”.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy