Big Mama mbledh gocat dhe feston natën e fundit të beqarisë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Këngëtarja Big Mama duket se ka vendosur t’i japë fund beqarisë.

Ndonëse askush nuk dinte gjë për një romancë të mundshme të saj, Big Mama i habiti të gjithë me foton e fundit që postoi në “Instagram”.

Advertisement

Ajo kishte mbledhur mikeshat për të festuar natën e fundit të beqarisë.

“Nata e fundit e beqarisë”, shkruan këngëtarja kosovare.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy